Kreatif Düşünürlerin Dünyasına Hoşgeldiniz

''Reklam'' tasarlanabilir mi? Söz konusu marjinal düşünce ise evet.

''We have the privilage to be'' ''Biz olmak ayrıcalıktır''

''Dün yere yatıp gökyüzünü izlerdik, bugün kumsalda ufuğu, yarın yere bakıp toprağı izliyeceğiz. Her çağ kendi zihniyetini, kendi insanını yaratıyor.''
Eskinin yeniye kendi doğrusunu dayatması, geçmişin geleceği yönetmesi, ölünün diriye akıl vermesi anlamsızlaşıyor. Geleceğin dili farklı; o dili bilen insanlar gerekiyor. Geleceği kontrol edemeyiz ama tasarlayabiliriz. Başka da bir yol yok. Ya kendi tasarımızı yapacağız ya da başkalarının tasarımlarında ikinci sınıf nesneler olarak kendimize yer arayacağız. ART Reklamcılık, yaratıcı ve özgün fikirler geliştirmek ve tasarımlarını yapmak için kuruldu. Geleceğinizin Tasarımlarını Yapmak İçin..! Ajansımız özgün fikirlerin yön verdiği tasarımlarıyla, reklam, medya alanlarındaki interaktif ve kreatif çözümleriyle, farklı olmanın ayrıcalığını yaşamanızı sağlamak amacındadır…

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Kreatif Tasarımlar

Grafik tasarım özünde, verilmek istenen mesajın metin ve görsel ile sentezlenerek, bir fikri temsil etme sanatıdır.

ART’ın kreatif ekibi olarak başlıca amacımız düşünceyi karşı tarafa hissettirebilmek ve algıda kalıcılık bırakmaktır.

Dijital Baskı

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Bu bir afiş, vinly veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Totem - Tabela Hizmetleri

Gövde ve kaset bölümlerinden oluşan totem tabela, genelinde bütün gibi görünse de parçaları ile birbirlerinden bağımsızdırlar. Montajı uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Sadece boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Ayrıca seçilen malzemeler, hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermelidir.
led-facelit-signs-for-dolce-and-gabbana

Bizimle çalışmak ister misiniz?

×

Merhaba!

Şuan size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki Müşteri Danıışmanımıza bağlanabilirsiniz.

×