Kreatif Düşünürlerin Dünyasına Hoşgeldiniz

''Promosyon'' tasarlanabilir mi? Söz konusu marjinal düşünce ise evet.

Promosyonun Gücü

“Promosyon” tasarlanabilir mi? Söz konusu kurumsal ve bireysel sektörel alanınızın geleceği ise, bizce evet!
Promosyon ürünleri, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanılan en etkili baskılı reklam araçlarından biridir. Şirketler yeni yılda, bayram vb. özel günlerde müşterilerine promosyon ürünlerini göndererek müşteri memnuniyeti sağlarlar. Reklamlarını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen şirketler ise kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon ürünlerini katıldıkları etkinliklerde dağıtırlar ve böylelikle marka bilinirliğini arttırılar.

Teknolojik Ürünler

Teknolojik Promosyon Ürünleri, günümüzün en etkin kullanılan promosyon ürünlerinin başını çekmektedir.Powerbank, USB Bellek, Dijital Saat, Telefon Aksesuarları, Speaker en yaygın kullanılan teknolojik promosyon ürünleridir.

Ajanda & Defter

Promosyon tarihsiz defter ve bir başka tanımı olan tarihsiz ajanda ismi ile bilinen 2020 serilerini sunmuş bulunmaktayız. Sizlerde Firmanızın eni iyi bir şekilde 1 yıl boyunca tanıtımını yapabileceksiniz. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için bizi takip edin.

Kalem Promosyon

Tükenmez kalem hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri. Özellikle iş dünyasında tükenmez kalem her masada fazlasıyla bulunan ve sıkça kullanılan bir üründür. Bu nedenle firmalar müşterilerine ve potansiyel müşterilerine promosyon kalem dağıtma yöntemini sıklıkla kullanırlar. Promosyon plastik kalemin tercih edilmesindeki bir diğer önemli etken ise uygun fiyatlı olmasıdır.

Kristal & Metal Plaket

Plaket, bir başarı veya durum sonucu kişiyi ödüllendirmek / onurlandırmak için hediye edilen ve metal malzeme üzerine baskı yapılarak üretilen bir üründür. Maddi değerinden ziyade üzerine yazılan tebrik / temenni gibi mesajlar ile manevi bir ödene sahip olan metal plaket ürünü pek çok farklı alanda pek çok farklı amaçla kullanılabilir.
TRI17_BOXES_1_1250

Bizimle çalışmak ister misiniz?

×

Merhaba!

Şuan size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki Müşteri Danıışmanımıza bağlanabilirsiniz.

×