Olmazsa Olmaz Diyenlerin Dünyasına Hoşgeldiniz

PR her kurumun ve bireysel uzmanlık hizmetlerin olmazsa olmazıdır.

PR Hizmeti

Ancak “PR nedir?” sorusunun cevabı hiç bilinmemekte veya yanlış bilinmektedir.
PR, kurumsal ve bireysel söktörel alanında “algı” oluşturma sanatıdır. PR çalışmalarının amacı; itibarı korumak ve artırmak, hedef kitlenin düşünce veya davranış biçimlerine etki etmektir.
İletişim dili oluşturmak adına, kurumunuzun ve bireysel uzmanlık hizmetlerinizin tanıtımı yapmak için yürüttüğümüz PR çalışmalarının temelini 12 yılı aşkın kurumsal söktörel tecrübeleri oluşmaktadır. Kurumunuz ve bireysel sektörel alanınız için yaptığımız tüm PR çalışmalarını süreç bütünlüğü içinde ele alır ve tüm aşamaların kurgusunu oluşturarak uygulamaya koyarız.

İtibar Yönetimi

Şirketlerin topluma lanse edilmesinde en önemli araçlardan biri olan itibar yönetimi, firmaların sektör imajı kazanabilmesi ve edinmiş oldukları statüyü bozabilecek olumsuzluklardan kaçınmasını kapsar.

Marka Yönetimi

Markalaşma sürecinde bulunan firmaların veya hali hazırda marka olan şirketlerin kazanmış oldukları bu konumu daha etkili hale getirme ve küresel boyutta çalışmalar yapabilmelerini sağlama amaçlanır.

Pazarlama İletişimi

Sunulan bir hizmetin veya ürünün kalitesini, tüketici gözünde artırmayı hedefleyen bir iletişim biçimidir. Aynı zamanda pazarlayıcı ve alıcı arasındaki bağlantının güçlü ve verimli olmasını sağlar.

Medya İletişimi

Şirketin ve şirket faaliyetlerinin lansmanı için yapılabilecek yöntemlerin medya aracılığı ile hedeflenen kişi ve kurumlara aktarılması.
Letter Dices Concept: Public Relations

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

İnsanlık ve sosyal sorumluluk gereği kurum ve kuruluşların belirli konularda eğilim göstermeleri ve incelikli tavır sergilemeleridir. Edinilen sorumluluk tüm kurumu kapsar nitelikte olup taviz verilemeyecek hususlar içerir.

Kriz İletişimi

Olası bir kriz anında şirketi maksimum düzeyde korumak ve krizin etkilerinden mümkün mertebe kaçınmak için yapılan işlemler bütünüdür. Ayrıca krizin en kısa sürede, en az etkiyle atlatılması konusunda yapılan iletişimdir.

Sponsorluk İletişimi

İş ortaklığı ve iş bağlantıları güçlendirme; toplum ve hedef kitle karşısında üst düzey bir değer oluşturabilme adına yürütülen iletişim türüdür. Tanıtım ve statü kazanımları ile de önemli hedefleri amaçlar.

Finansal İletişim

Kurum ve kuruluşların ticari oluşumlarını ve amaçlarını düzenleyerek finansal verim oluşturulması ve artırılması aksiyomlarını sağlar. Bu nitelik bazında fon, masraf, bütçe yönetimleri vb. etmenlerin belirlenmesi ve denetlenmesi de bu birim ile gerçekleştirilir.
Using new technologies

Bizimle çalışmak ister misiniz?

×

Merhaba!

Şuan size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki Müşteri Danıışmanımıza bağlanabilirsiniz.

×