Kalite Üretenlerin Dünyasına Hoşgeldiniz

''Kağıt'' şekillendirilebilir mi? Söz konusu marjinal düşünce ise evet.

Basılı Kağıt Ürün Üretimi

“Kağıt” şekillendirilebilir mi? Söz konusu kurumsal ve bireysel sektörel alanınızın geleceği ise, bizce evet!
Çeşitli baskı teknikleri kullanılarak çeşitli materyallere baskı çalışmalarının yapılması ve bu baskıların çoğaltılması anlamına gelir. Diğer anlamı basım evidir. Günümüzde matbaada kullanılan terimler nelerdir denildiği zaman akla gelen ilk terimdir.

Günümüzde kitapların, gazetelerin dergilerin, broşürlerin, faturaların, kartvizitlerin ve karton ambalajların basımında kullanılır. En yeni baskı tekniklerinden biri olan ofset baskıda, basılmak istenen görsel, yağ bazlı bir mürekkep ile yüzeyi düz hale getirilmiş bir kireçtaşı üzerine çizilmektedir.

Kartvizit

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Hangi sektörde olursanız olun, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir.

Insert - Broşür

El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan insert ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler.

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar.

Cepli Dosya

Cepli dosyalar, tüm promosyon malzemelerinizi tek bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sözleşmeler, dosyalar ve sunum materyallerinizi taşımak için de uygun bir araçtır. Şirket logonuzun ve iletişim bilgilerinizin yazılı olduğu cepli dosya baskıları, bu özelliği sayesinde, siz işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımanıza yardımcı olur.
s6

Bizimle çalışmak ister misiniz?

×

Merhaba!

Şuan size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki Müşteri Danıışmanımıza bağlanabilirsiniz.

×