İnovaktif Düşünenlerin Dünyasına Hoşgeldiniz

Sıradanlaşmış web yapısının bir adım ötesinden hızlı bir şekilde ilerliyoruz.

Dijitalleşmiş Bir Eğitim

Kurumlara ve uzmanlara yönelik hazır özel eğitim alan içeriği ile rakiplerinizin henüz ulaşamadığı hedeflere yaklaşıyorsunuz.
Tüm mobil cihazlarla uyum gösteren özel eğitim içerikli web sitelerini, özel eğitim alanda değişen beklentileri ve yenilenen bilgileri göz önünde bulundurarak oluşturur; sosyal medya entegrasyonu ve %100 SEO kodlama ile görünürlüğünü artırırız.
Kurumlara ve uzmanlara yönelik hazır özel eğitim alan içeriği ile tasarladığımız web siteleri bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Sizler yönetim faaliyetlerinize ve seanslarınıza devam ederken sosyal ortamlarda ve dijital mecrada görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

Yine Yeni Yeniden Sadece Siz

Bizim işimiz sadece Kurumlara ve uzmanlara yönelik hazır özel eğitim alan içeriği üretmektir. Bu konuda üstümüze düşeni sizlerin sayesinde gayet iyi ve en aza indirgenmiş hatasız bir şekilde yapıyoruz. Boşuna demiyoruz; Yine Yeni Yeniden Sadece Özel Eğitim...

Dijital Reklam

Özel eğitim alanlarının internet dünyasında yer alma ve görünür olma konusundaki rekabeti gün geçtikçe artmaktadır. Bu rekabette bir adım öne geçmek için dijital reklamlara ihtiyaç vardır. Sizin kimliğinize ve bütçenize uygun dijital reklamlar üreterek görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

Dijital Platform Yönetimi

Günümüzde sosyal medyanın gücü gittikçe artmaktadır. Özel Eğitimlerin bu dünya içerisinde yer almaması düşünülemez. Ekibimiz sizin adınıza sosyal medya çalışmalarını hazırlayarak güncel tutmakta ve tüm sosyal medyanızı adınıza izlemekte ve size raporlayabilmektedir.

Fotoğraf Çekimi

Özel eğitim merkezleri tüm dijital ve basılı medyada kullanacağı fotoğrafların mutlaka profesyonel çekimler olması zorunludur. Bu noktada özel eğitim merkezleri çekimleri konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz özel eğitim alanınıza en iyi şekilde anlatacak yüksek çözünürlükte fotoğraflarınızı hazırlayacaktır.
WEB

Bizimle çalışmak ister misiniz?

×

Merhaba!

Şuan size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki Müşteri Danıışmanımıza bağlanabilirsiniz.

×